Previous Next

Chciałbym podzielić się z Wami, kolejny świetnym projektem, który powstał w kooperacji z Green Wheels i Catred Colour Change.

Większość z Nas widziała chociaż raz film Miami Vice. Biała Testarossa robiła wrażenie wtedy, a teraz chyba robi jeszcze większe. Jest to kolejny klasyk, którym mieliśmy okazję zająć się kompleksowo. Ferrari pochodzi z Japonii, dzięki czemu zachowało się w takim stanie i było świetną bazą do osiągnięcie ideału.

Previous Next

Kwintesencją lat 90 jest dla mnie Porsche 911, a dokładnie model 993. Ten egzemplarz został wyprodukowany w 1996 r., od tamtej pory przejechał 36tyś. km po Japońskich drogach. 

Jest niesamowicie zadbany i dosłownie „ze świecą szukać” takiego drugiego.
Wolnossący boxer, który pracuje za plecami, bardzo przyjemnie jeży włos wraz ze wzrostem obrotów.
Świetny granatowy lakier w słońcu robił się żywo niebieski, wymagał kilku etapowej ingerencji. Kwaśne deszcze odcisnęły swój ślad na dachu i masce, gdzie zostawiły mocno wbite w lakier „water spoty”, ale podczas procesu korekty lakieru, udało się je wyeliminować.

Previous Next

Gran Turismo Polonia, piękne i szybkie samochody, setki zużytych opon, tysiące litrów zużytej benzyny. To tylko namiastka atmosfery panującej przez 3 dni przy ulicy Wyścigowej. Tym razem miałem okazję brać czynny udział w tym wydarzeniu. Na wspólnym stoisku razem z DATEXA i Green Wheels czekała na Was Ferrari Testarossa z 1991 r., która przeszła kompletny detailing, wraz z zabezpieczeniem folią ochronną, a także oklejony Harley Davidson Iron.